esmaspäev, 20. oktoober 2014

Toredat vaheaega!

Loodetavasti veedata mõnusalt oma vaba aega. Tahtsin meelde tuletada, et vaheajal leidke aega ka raamatu lugemiseks ja pranglimiseks, sest vaid harjutamine teeb meistriks. Tänane kirigi on vaid kirjatähtedes, sest uuest veerandist on õpikutekstid, tööjuhised ja kirjutamised ainult kirjatähtedes. Seega, palun harjutage kirjatähtedes lugemist ja kirjutamist.
Esmaspäeval, 27.okt ja teisipäeval, 28.okt olen ma ise taas (viimast korda) koolitusel. Selletõttu on esmaspäeval vaid kolm tundi. Ise annan esimese tunni (õnnitleme sünnipäevalast,vormistame kolmapäevaseks väljasõiduks nimekirja, räägime vaheajast), teine tund on kehaline, kolmanda tunni, matemaatika annab sotsiaalpedagoog Anu. Siis lähete sööma ja seejärel kas koju või pikka päeva.
Teisipäeval toimuvad kõik tunnid vastavalt tunniplaanile- eesti keel, eesti keel, matemaatika, kehaline kasvatus. Andjateks on asendusõpetajad. Ise olen kella kaheksast kolmveerand üheksani koolis. Juhul, kui keegi tahab miskit küsida, leiab mind õpetajatetoast (juhtkonna koosolek).
Kohtume kolmapäeva varahommikul-kell  07.45 on väljasõit Põllumajandusmuuseumisse (rohkem infot varasemas postituses)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar